Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke – 2018

  1. LAIKAS: 2018 gruodžio xx d.

  2. VIETA: Žalvario parkas (Molėtų raj. Skrebulių km.)

  3. IDĖJA: Nuotaikingos moksleivių bei jų tėvelių pramogos su ekskursija po parką, laužu, griliais, diskoteka, bei Šviesos Medžio įžiebimu.

  4. PASTABA: Kadangi Lietuvoje orai yra sunkiai prognozuojami, tokiu laiku gali ir snigti, ir lyti, todėl turime galimybę dalį rungčių ir pramogų perkelti į Namą, Tvartą, Svirną, Puntuką, Rekordų paviljoną.

  5. EIGA:

12.00 – Atvykusius svečius pasitinka Kalėdų senelio pasiuntinys Nykštukas ir… Sniego Senis. Sveikinimo Šūvis iš patrankos. Skambant linksmai muzikai, visi kviečiami į TVARTĄ prie bendro stalo su savo atsivežtomis vaišėmis. Renkamos orientacinio po parką komandos, kurios išbėga ieškoti „paslėptų lobių“. Orientacinio varžybų nugalėtojų apdovanojimai. Trumpa ekskursija po parką, kuriame yra per 100 įvairių objektų susijusių su renginių istorija. Bendra nuotrauka.

13.45 – Pramogos lauke: netikrų Kalėdinių senių sumo kovos su maišais, „Skrydis per Atlantą“ (nusileidimas 74 m ilgio linu), bėgimas su penkiavietėmis slidėmis, estafetės, Timpuko varžybos, o, esant sniegui: pasivažinėjimai „geltonuoju povandeniniu laivu“, lygintuvų kerlingas, slalomo varžybos, čiuožimas nuo kalnelių. Kuriamas laužas, kuriame sudega visos praėjusių metų blogybės ir negandos, bei griliai – ir sušilti, ir pavalgyti. TVARTE irgi žaidžiama Limbo, Rėplionė, Batų mėtymas į taikinį, ir kt., groja linksma muzika, – norintys gali patrepsėti. Apdovanojami varžybų nugalėtojai.

15.15Pietūs. Kuriamas laužas. Diskoteka TVARTE su žaidimais ir savo vaišėmis. Nykštukas atneša maišą dovanų, tačiau kiekvienas, kuris nori gauti dovaną, privalo pademonstruoti savo talentus (eilėraščių skaitymas, dainavimas, žongliravimas ir pan.). Dovanų dalinimas. Pulas, stalo tenisas, elektroninis krepšinis, dartai, jenga bokšto statyba.

16.45Visi išeina į lauką ir… mostelėjus stebuklinga lazda, iškilmingai įsižiebia ŠVIESOS MEDIS (už papildomus 60-100 eur galima užsisakyti efektingą mini fejerverką).

17.00 Išvykimas namo.

6. Programos kaina vienam asmeniui (vaikui ar tėveliams) – 8 eur. Vadovui ir broliukams-sesutėms iki 5 metų – NEMOKAMAI. Priimame grupes nuo 20 žmonių. Rezervacija – išankstinė. Atvykimo-išvykimo laikus galima koreguoti. Kreiptis: tel. 869920211 (Algirdas), algis@fiesta.lt ar info@fiesta.lt.

Žalvario parkas pasitinka
Žinių Medis vakarėjant virsta gausiai lemputėmis dekoruota „Kalėdų eglute“
Soliariume galima pasideginti net žiemą
Visą dieną vyksta pramogos
Parko objektų iliuminacijos
Pasivažinėjimas „geltonuoju povandeniniu laivu“

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.