Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

Vilniaus dangų puošė oro balionai

Liepos 2-6 d. Vilniuje šalia Baltojo tilto vyko atviras 11-tasis Lietuvos karšto oro balionų čempionatas, kuriame varžėsi oreiviai ne tik iš Lietuvos, bet ir ir kitų valstybių.
Čempionato metu prie Baltojo tilto vyko ir 8-oji oro balionų šventė "Padangių gėlės".

Lietuvos karšto oro balionų čempionu tapo Rimas Kosciuškevičius, surinkęs 13 388 tšk., tačiau bendroje atviro čempionato įskaitoje laimėjo lenkas Vitoldas Filusas, surinkęs 14 213 tšk. Beje, šiose oro varžytuvėse dalyvavo ir prezidento patarėjas Gintas Šurkus.

Oras balionų šventei nebuvo palankus. Trečiadienį dėl kilusios audros oro balionai iš viso nekilo į dangų. Dėl nepalankaus vėjo penktadienį teisėjas neleido oreiviams skristi link Baltojo tilto. Dėl oro išdaigų neįvyko ir žadėtasis muzikinis naktinis oro balionų paradas.

Tačiau penktadienį prie Baltojo tilto susirinkę vilniečiai turėjo ką veikti. Dieną čia vyko aitvarų leidimo varžybos bei pirmasis Lietuvos oro balionų modelių čempionatas.

Specialiais apimtis padidinančiais kostiumais apsirengę vaikai rengė sumo varžybas, pomidorų mūšius, ritinėjo po pievą rekordinį 2 metrų skersmens futbolo kamuolį.

Penktadienio vakarą prie Baltojo tilto vyko koncertas, kuriame dainavo Šarūnas Mačiulis iš "Poliarizuotų stiklų", grupės "Skyders", "Ir visa tai kas yra gražu yra gražu" bei Povilas Meškėla su grupe.

Tą patį vakarą buvo paskelbti ir laimingieji "Vakaro žinių" skaitytojai, laimėję skrydžius oro balionu. Laimingosiomis tapusios Nadežda Smoriginienė ir Asta Zdanevičiūtė artimiausiu metu sulauks organizatorių skambučio ir galės susitarti su jais dėl skrydžio.

Beje, penktadienio vakarą buvo galima įsigyti šeštadienio "Vakaro žinių" laikraštį.

Pasigrožėti keliolika įvairiaspalvių "padangių gėlių", pakibusių virš Vilniaus, vilniečiai ir sostinės svečiai galėjo šeštadienį. Vydamiesi varžybų "lape" paskirtą balioną, oreiviai praskrido virš Prezidentūros ir į S.Daukanto aikštę, kur tuo metu vyko priėmimas, mėtė atžymas.

Šeštadienį oreiviai taip pat rungėsi dėl 28 tūkst. litų kainuojančio "KIA Rio" automobilio. Jie turėjo skrisdami ranka pagriebti ant specialaus 7 metrų aukščio stovo pakabintą simbolinį metro dydžio automobilio raktelį, taip pat numesti atžymas. Arčiausiai tikslo buvo "Lituanica" oro balionu skridęs Vaidotas Komža, jis pro simbolinį raktą praskrido vos 3 metrų atstumu. Organizatoriai jam už tai dovanojo 300 litrų dujų.

Beje, vienas oro balionas vos neįsirėžė į viešbutį "Reval Hotel Lietuvą". Susijaudinę žiūrovai lengviau atsikvėpė, kai patyrusių oreivių valdomas oro balionas prieš pat viešbučio viršutinių aukštų langus pasisuko į dešinę ir aplenkė "kliūtį".

Vakar buvo įteikti diplomai ir prizai čempionato nugalėtojams, taip pat pažymėta ir valstybinė šventė. Du orlaiviai į dangų pakėlė 27 m pločio ir 48 m ilgio rekordinę Lietuvos trispalvę.

Čempionatą organizavo renginių organizavimo grupė "A.Nomeika ir draugai" kartu su Lietuvos Oreivių draugija ir "Oreivystės centru".

<< atgal

Oro balionai
Didžiausias aitvaras Lietuvoje
Lektuvų modelių varžybos
Karšto oro baliono modelių čempionatas
Šventės vaizdas iš oro baliono
Oro balionų paradas
Megafutbolo stumdynės
Rezultatai

Skaitytojų:  10867

JŪSŲ KOMENTARAS:

Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt