Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

Paskutinį kartą Lietuvoje vyko Tarybinių Atrakcionų Festivalis

Šį savaitgalį Elektrėnų atrakcionų parke, būsimojo „Energolendo“ teritorijoje, paskutinį kartą Lietuvoje vyko grandiozinis „Tarybinių atrakcionų festivalis“. Kartu su senaisiais tarybiniais atrakcionais, parke buvo pristatyti ir nauji, Lietuvoje dar nematyti atrakcionai. Vienas jų – didžiausias Lietuvoje laivas-batutas (15 metrų ilgio ir 6 metrų aukščio), šventėje pakrikštytas „Auroros“ vardu.

Šventė prasidėjo iškilmingomis kalbomis, scena buvo papuošta tarybinių laikų atributika. Paradui vadovavo Ostapas Benderis, o jam gelbėjo 4 jūreivės ir jų vadovė generolas Angelas. Pasibaigus iškilmingoms kalboms valdžią į savo rankas perėmė iš senų laikų atgimę pionieriai, visas tris dienas išlaikę valdžią savo rankose. Šventėje gausiai susirinkę vaikai ir suaugę dalyvavo tokiose originaliose varžybose, kaip „dramblio“ žaidimas užsimaukšlinus dujokaukes, pionieriškų piramidžių statymas, domino žaidimo simultanas, „pomidorų“ ir „sumo“ peštynės, lipimas į laimės stulpą, ir kitos atrakcijos. Laimėtojai buvo apdovanoti konservuotų žirnelių stiklainiais, kurie buvo itin didelis deficitas tarybiniais laikais. Visi norintys galėjo nusifotografuoti ant specialaus „poilsio veteranams“ atminti postamento. Scena buvo papuošta vilniečio dailininko Sergėjaus Evtuchovo paveikslais „Žaliojo tilto“ skulptūrų tematika.

Sekmadienį iš trijų savanorių buvo išrinktas pirmasis Lietuvos kosmonautas. Pirmame atrankos etape visi pretendentai turėjo pasivažinėti amerikietiškais kalneliais užsimaukšlinus dujokaukę, antrame etape teko užsimovus išpūstus „sumo“ kostiumus apsisukti velnio ratu. Po kiekvieno etapo dalyviams buvo matuojamas kraujospūdis, ir į sekantį etapą pateko žemiausią kraujospūdį turėjęs jaunuolis. Paskutinį atrankos etapą praėjęs ekstremaliomis sąlygomis, su „sumo“ kostiumu, mega-bokso pirštinėmis ir dujokauke pakilo į kosmosą tarybiniu raketų atrakcionu. Po visų šių išbandymų kosmonautui buvo išduotas pirmojo Lietuvos kosmonauto diplomas. Juo tapo elektrėniškis Aurelijus Č.

Šventėje, organizatorių paskaičiavimais, apsilankė apie 5 tūkstančius elektrėniškių ir miesto svečių. Kai kurie iš jų atėjo į šventę pasipuošę pionierių kaklaraiščiai, kitokia tarybine atributika. Elektrėnų pramogų parke, veikiančiame nuo 1971 metų, iki šiol beveik visi atrakcionai yra veikiantys. Parke veikia didžiausias Lietuvoje apžvalgos ratas, bei didžiausi Lietuvoje „amerikietiški kalneliai“. Kurį laiką daugelis Lietuvoje galvojo, kad šis parkas nebeveikiantis, bet iš tikrųjų jis yra pilnai funkcionuojantis, bei ateityje numatomas praplėsti iki tarptautinius standartus atitinkančio „Energolendo“ su naujausiais atrakcionais ir kita pramogų parkams būdinga infrastruktūra. Festivalį organizavo kūrybinė grupė „A.Nomeika ir draugai“ bei Elektrėnų savivaldybė.

<< atgal


Skaitytojų:  11668

Komentarų skaičius: 23

JŪSŲ KOMENTARAS:


Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt