Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

Alaus šventėje linksmintasi be incidentų

Nemuno prieplaukoje vykęs renginys sutraukė tūkstantinę minią

Nemuno prieplaukoje baigėsi dešimtoji alaus šventė “Tris dienas Tris naktis”. Pirmą kartą ji vyko ne sostinėje, o Kaune. Šventės rengėjai neslėpė, kad tam įtakos turėjo Vilniaus mero Artūro Zuoko sudarytos kliūtys. Per tris dienas renginyje apsilankė daugiau nei 7 tūkstančiai lankytojų. Šeštadienio pavakarę prieplaukoje linksminosi apie 5 tūkstančiai žmonių. Policijos pareigūnų teigimu, nebuvo užregistruota jokių incidentų.

Suvienijo krepšinis

Šventėje buvo siūloma pasivaišinti net 44 rūšių alumi. “Tai nėra labai daug. Mūsų švenčių rekordas - 108 rūšys. Šiemet nepavyko susitarti su didžiaisiais Lietuvos alaus gamintojais, todėl pagrindinis dėmesys skirtas smulkesniems gamintojams”, - sakė šventės rengėjas Algirdas Nomeika. Jo teigimu, šie aludariai užima palyginti nedidelę rinkos dalį, tačiau pastebimas jų augimas. Pernai smulkiųjų verslininkų apyvarta išaugo net 30 procentų.

A.Nomeika prisiminė, kad pirmosiose alaus šventėse dominavo užsienio alaus gamintojai, o dabar - Lietuvos.

Jubiliejiniame renginyje buvo apstu įvairių pramogų. Iš Latvijos atvežtas atrakcionų parkas. Vyko įvairios varžybos - rankų lenkimo, pomidorų mūšis, bėgimas su karučiais. Ekstremalių pojūčių mėgėjai galėjo išbandyti šuolį su guma. Šventės dalyviams taip pat buvo siūloma paplaukioti laivu.

Nemažai aistrų sukėlė netradicinės virvės traukimo varžybos. Virvė buvo pritvirtinta prie galingo džipo, o prieš jį stojo alaus mėgėjų komanda. Pastaroji neleido galingam automobiliui judėti iš vietos ir laimėjo varžybas.

Alaus paviljonuose buvo pastatyti televizoriai. “Krepšinis yra lietuvių religija, todėl iškart pasirūpinome, kad šventės dalyviai galėtų stebėti visas varžybas”, - teigė rengėjai. Penktadienį per mačą su latviais buvo išgerta nemažai alaus. “Tokios įtemptos varžybos. Be alaus neišsiversčiau”, - teigė vienas krepšinio mėgėjas. Šeštadienį emocijų būta kur kas mažiau. Šventės dalyviai ramiai gurkšnojo alų ir stebėjo, kaip Lietuvos krepšininkai triuškina Izraelio rinktinę.

Visus tris šventės vakarus scenoje koncertavo įvairios Lietuvos grupės ir atlikėjai.

Sužavėjo svečius iš Latvijos

Pasak A.Nomeikos, Lietuvoje susidariusi klaidinga nuomonė, kad tokiose šventėse alus geriamas iki sąmonės netekimo. “Stengiamės pasiūlyti įvairių atrakcijų, o alus yra tarsi papildomas dalykas. Atkreipkite dėmesį, kad pas mus nevyksta jokios alaus gėrimo varžybos. Pirmosiose šventėse jos buvo, tačiau vėliau nusprendėme jų atsisakyti”, - sakė rengėjas.

Muzikinės firmos “Combo” direktorius Rimas Kišonas pastebėjo, kad alaus šventės Lietuvoje turi gana senas tradicijas. “Dar A.Smetonos laikais suvažiuodavo įvairių kaimų gyventojai ir vaišindavo vieni kitus alumi. Jie šnekučiuodavosi ir linksmindavosi. Ne veltui yra posakis - alutis šnekutis”, - sakė verslininkas.

Nemuno prieplaukose linksminosi ir svečiai iš Latvijos. “Jie dalyvavo daugelyje alaus švenčių. Svečius šiek tiek nustebino, kad šiemet renginys vyksta ne sostinėje. Tačiau tai nesutrukdė latviams atvykti į Kauną. Išgirdę, kad Vilniuje trukdoma surengti tokią šventę, svečiai pasiūlė ją perkelti į Rygą”, - sakė A.Nomeika.

Pareigūnams nekilo jokių rūpesčių

Šventės rengėjai neslėpė, kad imtasi visų reikalingų apsaugos priemonių. “Visa teritorija yra aptverta, įrengtas apšvietimas. Apsaugos tarnybos darbuotojai suderino visus savo veiksmus. Tiek penktadienį, tiek šeštadienį nebuvo užregistruota jokių muštynių ar smulkesnių incidentų. Tam įtakos turėjo ir sprendimas neįleisti į šventę jaunesnių nei dvidešimt vienerių metų asmenų”, - teigė R.Kišonas.

Patrulių rinktinės komisaras Tauris Stauskis taip pat patvirtino, kad pareigūnams nekilo jokių rūpesčių. “Galbūt kauniečiai išmoko linksmintis? Taip pat gerai dirbo apsaugos tarnyba. Su jos atstovais iš anksto buvome suderinę savo veiksmus. Belieka tik pasidžiaugti”, - sakė komisaras.

Konfliktas su sostinės valdžia

A.Nomeika neslėpė, kad alaus šventė į Kauną perkelta dėl Vilniaus mero Artūro Zuoko sudarytų kliūčių. Neoficialiai užsiminta, kad sostinės mero aplinkos žmonės pageidavo, kad būtų pakeistas šventės pavadinimas - vietoje alaus turėtų vykti kantri festivalis.

“Tai vadinu A.Zuoko bumerangu. Meras uždraudė viešuose renginiuose prekiauti alumi. Tačiau pasižiūrėkite, kas įvyko - žmonės prieš renginį išgeria stipriųjų gėrimų ir tik tada eina linksmintis. Tai negerai. Šis moratoriumas baigėsi, tačiau ir dabar alumi leidžiama prekiauti tik iki 23 valandos. Per oro balionų čempionatą turėjau incidentą su policija, nes oreiviai vėlai vakare gurkšnojo alų. Lenkijos sportininkai taip ir nesuprato, kodėl policija juos varo iš paviljono”, - pasakojo A.Nomeika. Jo teigimu, alaus šventė ne vienintelis renginys “bėgantis” iš sostinės.


<< atgal

Šventės teritorija ryte - svečių belaukiant
Šventės teritorija ryte - svečių belaukiant
Šventės teritorija ryte - svečių belaukiant
70 vyrų prieš galingą visureigį
"Formulės V1" lenktynės
Akrobatinio skraidymo meistrų pasirodymas virš šventės aikštės
Moterų rankų lenkimo čempionatas
Ir "sumo" imtynininkai geria alų

Skaitytojų:  10087

Komentarų skaičius: 7

JŪSŲ KOMENTARAS:


Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt